Komplexná
ponuka
technológií
na úpravu
vody v priemysle

Mám záujem
Aquael M.S Servis s.r.o.
Autorizovaný
partner
Zdravotníctvo
Energetika
Výroba
IT
Zdravotníctvo
Energetika
Výroba
IT
Zdravotníctvo
Energetika
Výroba
IT
Zdravotníctvo
Energetika
Výroba
IT

Ponuka služieb

S takmer 20 rokmi skúseností poskytujeme riešenia, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Spoľahlivosť a dlhodobá efektívnosť vašich zariadení na úpravu vody sú kľúčové pre hladký chod priemyselných procesov.
Mám záujem
Sme lídrom v oblasti technológií na úpravu vody pre priemysel. Naše technológie sú overené časom a všetky riešenia spĺňajú najprísnejšie štandardy bez akýchkoľvek kompromisov.
Autorizovaný
distribútor

Takmer 20 rokov na trhu

Už takmer dve desaťročia prinášame spoľahlivé riešenia na úpravu vody pre rôzne priemyselné odvetvia. Naše bohaté skúsenosti a odborné znalosti nám umožňujú poskytovať služby a produkty najvyššej kvality.

Záručný,
pozáručný servis

Zabezpečujeme komplexný záručný a pozáručný servis pre všetky naše zariadenia, aby sme vám poskytli dlhodobú spoľahlivosť a podporu. Sme tu pre vás aj po uplynutí záručnej doby.

Odborné poradenstvo

Pomôžeme vám vybrať najlepšie riešenie pre vaše potreby a zabezpečíme, aby boli vaše procesy spojené s vodou na najvyššej úrovni.

Naše referencie

Ak hľadáte spoľahlivé riešenia pre úpravu vody vo vašich priemyselných procesoch, neváhajte nás kontaktovať. Radi sa staneme vašim spoľahlivým partnerom pre segment úpravy vody, kompletného technického poradenstva a servisných úkonov.

Máte záujem o konkrétnu referenciu?
Kontaktujte nás

Kde nás
nájdete?

Poloha
Aquael M.S Servis s.r.o.
Nový víchor 299/24,

919 61 Ružindol
Michal Servátka
Aquael M.S Servis s.r.o.