Základné aplikácie
úpravy vody

Ponúkame kompletný sortiment zariadení na úpravu technologických, procesných a pitných vôd. Naše riešenia pokrývajú široké spektrum potrieb od laboratórnych aplikácií až po priemyselné aplikácie s kapacitou desiatok ton uprvaenej vody za hodinu. Zabezpečujeme všetky základné druhy úpravy vody a pri špecifických potrebách vždy nájdeme riešenie presne na mieru.
Zistiť viac

Technológie
na úpravu vody

  • Iónova výmena
  • filtrácia
  • membránová filtrácia
  • elektrodeionizácia
  • dezinfekcia
  • dávkovacia technika
  • prevádzková chémia

Na aké oblasti
sa zameriavame?

Naša firma sa špecializuje na úpravu vody pre priemyselné aplikácie. Kvalita vody je kľúčová pre efektívne fungovanie priemyselných zariadení v každom sektore. Vďaka najpokročilejšej technológii značky Culligan pomáhame našim zákazníkom riešiť problémy s tvrdosťou vody, výskytom železa a mangánu, obsahom dusičnanov v pitných vodách a odstránenie nečistôt a zákalov na pieskových filtroch. V našej ponuke ďalej nájdete riešenia na všetky problémy procesných, technologických a pitných vôd. Prevencia a údržba sú kľúčom k dlhej životnosti a vysokej účinnosti zariadení. Uvedomujeme si, že aj najmenšie zlyhanie, može v priemysle znamenať veľký problém, preto navrhujeme riešenia s maximálnou efektivitou bez kompromisov.
Podmienky zatiaľ nie sú vnímané ako problematické, ale dopyt po úprave vody z privátneho sektora neustále rastie. To zahŕňa aj zákazníkov napojených na pitnú vodu. Vodárenské predpisy garantujú kvalitu, no vápenatá tvrdosť nie je upravovaná, čo vedie k problémom s vodným kameňom, nízkej životnosti vykurovacích vložiek a nefunkčným hydromasážnym sprchám.
Napriek tomu, že verejnosť zatiaľ nevníma problém s kvalitou vody, dopyt po jej úprave v gastronomických a potravinárskych prevádzkach rastie. Problémy spôsobuje najmä vápenatá tvrdosť vody, ktorá nie je upravovaná, čo vedie k častým poruchám zariadení a nízkej životnosti spotrebičov.
Zákazníci stále viac požadujú úpravu vody aj v systémoch teplej vody. Kvalita vody je garantovaná predpismi, avšak vápenatá tvrdosť, ktorá spôsobuje vodný kameň, nie je upravovaná. To vedie k problémom ako nízka životnosť kotlov a nefunkčné sprchové systémy.
Dopyt po úprave vody rastie aj v práčovniach, kde je kvalita vody kľúčová. Vápenatá tvrdosť, ktorá nie je upravovaná, spôsobuje vodný kameň a vedie k častým poruchám a nízkej životnosti práčovňových zariadení.
Voda v bazénoch potrebuje úpravu kvôli vápenatej tvrdosti, ktorá spôsobuje vodný kameň a vedie k poruchám zariadení. Napriek tomu, že verejnosť zatiaľ nevníma tento problém výrazne, dopyt po úprave vody v bazénoch rastie.
V rôznych aplikáciách, kde je kvalita vody dôležitá, rastie dopyt po jej úprave. Vápenatá tvrdosť spôsobuje vodný kameň a vedie k zníženej životnosti zariadení a častým poruchám, čo zvyšuje potrebu efektívnych riešení úpravy vody.
Zdravotníctvo
Energetika
Výroba
IT
Zdravotníctvo
Energetika
Výroba
IT
Zdravotníctvo
Energetika
Výroba
IT
Zdravotníctvo
Energetika
Výroba
IT

Ponúkané
technológie

Komplexná ponuka technológií pre úpravu vody. Rozsah našich služieb je od poradenstva, návrhu technológie, realizácie, údržby, záručný servis aj pozáručný servis.

Sme Vám plne
k dispozícií

Máte záujem o technológiu pre Vašu firmu alebo máte na nás otázku? Neváhajte nás kontaktovať a radi vám pomôžeme s priemyselným riešením presne pre vás.
Michal Servátka
Aquael M.S Servis